Celý profil

správca patrí aj do:

Priatelia

februára 7
správca rkcHozelec pridal nový dokument, zazracna_medaila_ganovce.pdf, v farnosť Hozelec.
januára 13
správca rkcHozelec aktualizovaný blog, Ježišova cesta do Emauz II, v farnosť Hozelec.
20:41
správca rkcHozelec napísal nový príspevok, blog Ježišova cesta do Emauz II, v farnosť Hozelec.
8:25
decembra 30
správca rkcHozelec pridal nový dokument, upratovanie_ganovce_ 2024.pdf, v farnosť Hozelec.
decembra 22
správca rkcHozelec aktualizovaný blog, Štedrý večer - domáca liturgia, v farnosť Hozelec.
11:53
správca rkcHozelec napísal nový príspevok, blog Štedrý večer - domáce liturgia, v farnosť Hozelec.
11:52
správca rkcHozelec pridal nový dokument, Rodinná liturgia pred Štedrou večerou.pdf, v farnosť Hozelec.
decembra 21
správca rkcHozelec aktualizovaný blog, Projekt obnovy Kostola Krista Kráľa, v farnosť Hozelec.
16:40
správca rkcHozelec aktualizovaný blog, Projekt sanácie zavlhnutia Kostola sv. Michala, v farnosť Hozelec.
16:40
správca rkcHozelec aktualizovaný blog, Ježišova cesta do Emauz, v farnosť Hozelec.
16:36
Odoberať aktivity správca rkcHozelec. (Otvorí sa v novom okne)