whole-profile

správca belongs-to:

февраля 7
správca rkcHozelec добавил(а) новый документ, zazracna_medaila_ganovce.pdf, в farnosť Hozelec.
января 13
správca rkcHozelec updated a blog entry, Ježišova cesta do Emauz II, in farnosť Hozelec.
20:41
správca rkcHozelec добавил(а) новую запись, Ježišova cesta do Emauz II, в дневник farnosť Hozelec.
8:25
декабря 30
správca rkcHozelec добавил(а) новый документ, upratovanie_ganovce_ 2024.pdf, в farnosť Hozelec.
декабря 22
správca rkcHozelec updated a blog entry, Štedrý večer - domáca liturgia, in farnosť Hozelec.
11:53
správca rkcHozelec добавил(а) новую запись, Štedrý večer - domáce liturgia, в дневник farnosť Hozelec.
11:52
správca rkcHozelec добавил(а) новый документ, Rodinná liturgia pred Štedrou večerou.pdf, в farnosť Hozelec.
декабря 21
správca rkcHozelec updated a blog entry, Projekt obnovy Kostola Krista Kráľa, in farnosť Hozelec.
16:40
správca rkcHozelec updated a blog entry, Projekt sanácie zavlhnutia Kostola sv. Michala, in farnosť Hozelec.
16:40
správca rkcHozelec updated a blog entry, Ježišova cesta do Emauz, in farnosť Hozelec.
16:36
Подписаться на деятельность správca rkcHozelec. (Открывает новое окно)