Pondelok 16.11. - nové usmernenia

Kľúčová informácia sa týka obnovenej možnosti tzv. šachovnicového sedenia, ktoré sa používalo aj pri uvoľňovaní opatrení v prvej vlne. Veriaci v kostole môžu využiť lavice alebo stoličky takým spôsobom, že medzi obsadenými miestami ostane vždy jedno miesto voľné, a v každom nasledujúcom rade sa neobsadené miesto posunie o jedno do strany - tak, aby ľudia nesedeli v rade za sebou.
Узнать больше О Pondelok 16.11. - nové usmernenia »

Liturgia domácej Cirkvi - aktualizované

15.11. je 33. nedeľa v období cez rok, Liturgia domácej cirkvi na stiahnutie. Váš farár
Узнать больше О Liturgia domácej Cirkvi - aktualizované »

Zomrel biskup Štefan Sečka

Zomrel náš otec biskup. Do nemocnice ho prijali cez víkend so zdravotnými problémami, ktoré ho trápili dlhodobo. Trpel vážnou chorobu srdca a bol diabetik. Zomrel na následky týchto chorôb. Úmrtie nebolo spojené s ochorením COVID-19.
Узнать больше О Zomrel biskup Štefan Sečka »

Odpustky na dušičky 2020

Úplné odpustky pre zomrelých veriacich bude možné tento rok kvôli pandémii koronavírusu získať celý november. Vyplýva to z dekrétu Apoštolskej penitenciárie. Vyšla v ústrety žiadostiam biskupov z mnohých oblastí sveta postihnutých koronavírusom.
Узнать больше О Odpustky na dušičky 2020 »

Nové usmernenia

Vzhľadom na Uznesenie vlády Slovenskej republiky z 22. októbra 2020, ktoré obmedzuje slobodu pohybu a pobytu zákazom vychádzania od 24. októbra 2020 do 1. novembra 2020, bude na dané obdobie potrebné pozastaviť verejné slávenie bohoslužieb.  Výnimku z obmedzenia má však aj naďalej pohreb blízkej osoby, uzavretie manželstva a krst. Tieto obrady sa môžu...
Узнать больше О Nové usmernenia »
Показывается результатов: 1 - 5 из 40.
Предметов на странице 5
из 8
Выбранный сетевой контент больше не существует.