Farský administrátor

Dušan Majerčák

Vysvätený: 18.6.2005 v Spišskej Kapitule
Primície: 19.6.2005 v Lendaku
 
História pôsobenia:
od 1.7.2005 kaplán v Liptovských Sliačoch
od 1.7.2008 kaplán v Spišskej Novej Vsi
od 1.9.2010 kaplán v Novoti
od 8.7.2014 kaplán v Novej Ľubovni
od 8.7.2015 kaplán v Letanovciach
od 6.7.2016 farský administrátor v Hozelci